Witamy serdecznie, w dziale reklamy portalu MAXIMUM.

 Aby dodawać reklamy, trzeba posiadać konto w Maximum.Załóż konto Poniżej kilka wskazówek jak sprawnie wybrać pakiet i dodać reklamę.

 

Baner A B C D E
Cena 100.00 PLN 40.00 PLN 70.00 PLN 50.00 PLN 70.00 PLN

                                                                                            

A-Górny Poziomy 728x90 (Stała stawka)
Baner nad głównym menu witryny, widoczny na wszystkich podstronach. Pozycja przystosowana do reklamy graficznej, i animacji flash, z zaznaczeniem, że reklama flash nie może przekraczać długością 20 sekund. W przypadku potrzeby umieszczenia dłuższej animacji, prosimy o kontakt. Reklama flash powyżej 20 sekund długości, umieszczona bez konsultacji z nami, będzie usunięta.

Warunki: 1 Miesiąc

Typ: Jednolita Stawka (Względem czasu wyświetlania na stronie, np. tygodni, miesięcy)

PLN 100.00

===================================================================================================================================

B-Centralny Poziomy 250x90 (Stała stawka)
Baner poziomy, umieszczony w centralnej części strony pod menu i oknami sterowania witryną. Widoczny na większosci podstron witryny. Pozycja przystosowana do reklamy graficznej, bez animacji flash.

Warunki: 1 Miesiąc

Typ: Jednolita Stawka (Względem czasu wyświetlania na stronie, np. tygodni, miesięcy)

PLN 40.00

=================================================================================================================================

C-Prawy Pionowy 250x500 (Stała stawka)
Pionowy baner z prawej strony witryny. Widoczny na stronie głównej w katalogu firm i zleceniach. Pozycja przystosowana do reklamy graficznej , bez animacji flash.

Warunki: 1 Miesiąc

Typ: Jednolita Stawka (Względem czasu wyświetlania na stronie, np. tygodni, miesięcy)

PLN 70.00

================================================================================================================================

D-Dolny Poziomy 468x60 (Stała stawka)
Baner umieszczony tuż pod główną treścią witryny widoczny na wszystkich podstronach witryny. Pozycja przystosowana do reklamy graficznej i animacji flash, z zaznaczeniem, że reklama flash nie może przekraczać długością 20 sekund. W przypadku potrzeby umieszczenia dłuższej animacji, prosimy o kontakt. Reklama flash powyżej 20 sekund długości, umieszczona bez konsultacji z nami, będzie usunięta.

Warunki: 1 Miesiąc

Typ: Jednolita Stawka (Względem czasu wyświetlania na stronie, np. tygodni, miesięcy)

PLN 50.00

===============================================================================================================================

E-Dolny Max 350x250 (Stała stawka)
Baner umieszczony na samym dole witryny. Widoczny na wszystkich stronach witryny. Pozycja przystosowana do reklamy graficznej , bez animacji flash.

Warunki: 1 Miesiąc

Typ: Jednolita Stawka (Względem czasu wyświetlania na stronie, np. tygodni, miesięcy)

PLN 70.00

Baner A B C D E
Cena 100.00 PLN 40.00 PLN 70.00 PLN 50.00 PLN 70.00 PLN

 

Aby uzyskać najlepszą jakość filmu, prosimy ustawić w prawym dolnym rogu (ikona trybu), jakość 1080p HD jeżeli się sama automatycznie nie ustawi.

 

 

W przypadku niejasności i ewentualnej potrzebnej pomocy, prosimy o kontakt.

 Napisz do nas

 

Ogłoszenia kupie, sprzedam - Maximum

Maximum – aktualne darmowe ogłoszenia z Twojego regionu. Zamieść bezpłatne ogłoszenie w wybranej kategorii: Pisanie Prac, Elektronika, Motoryzacja, Nieruchomości, Praca, Dom i Ogród, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta, Dla Dzieci, Muzyka i Edukacja, Sport i Hobby, Usługi i Firmy, Antyki i Kolekcje, Zdrowie i Uroda. Znajdź nabywcę albo sprzęt, którego szukasz. Przyjmujemy ogłoszenia typu Kupię / Sprzedam. Znajdziesz u nas zarówno nowe, jak i używane sprzęty. Publikacja ogłoszenia jest bezpłatna.

Jeśli chcesz, by Twoje ogłoszenie pojawiło się na stronie głównej, możesz wyróżnić swój wpis za niewielką opłatą. Zmaksymalizuj swoją szansę na korzystną transakcję. Opublikuj ogłoszenie w Maximum. Na bieżąco aktualizujemy wpisy w każdej z kategorii. W dziale Ogłoszenia rolnicze znajdziesz aktualne ogłoszenia w kategorii: Ciągniki, Maszyny Rolnicze, Przyczepy, Części do Maszyn, Opony rolnicze, Produkty rolne, Giełda zwierząt, Ryneczek. Potrzebna pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich czy magisterskich? Odwiedź kategorię: Ogłoszenia pisanie prac, tam znajdziesz atrakcyjne cenowo oferty. Maximum – maksymalnie korzystne transakcje!