Wróć Doktor ekonomii napisze poprawi prace z ekonomii zarządzania marketingu
 • 28.00 PLN
 • Kraków
 • 30-252
 • 2113 dni, 11:14:00
Przesłane przez
  Opis  

Doktor nauk ekonomicznych udzieli kompleksowej pomocy w pisaniu, poprawie, redagowaniu, układaniu prac od A do Z (od tytułu, planu, prezentacji, po kompletną pracę):

? magisterskich,

? inżynierskich,

? licencjackich,

? zaliczeniowych,

? semestralnych,

? referatów,

Dodatkowo:

? Pisanie planów, pisanie konspektów, poprawa prac po plagiacie, poprawa źle napisanych pracy, korekta prac, nadzór nad pisaniem prac.

Tematyka przede wszystkim z zakresu:

 • ekonomia mikro i makro, ekonomia polityczna
 • marketing, marketing ekonomiczny, marketing-mix
 • zarządzanie, zarządzanie strategiczne
 • międzynarodowe stosunki gospodarcze,
 • prawo gospodarcze, podatki, prawo międzynarodowe, prawo UE
 • logistyka i transport,
 • zarządzanie personelem, ZZL

Pomagam od A do Z. Od tytułu po gotową pracę, która przejdzie bez problemu przez system antyplagiatowy. Rozliczanie w trakcie pracy, w transzach jak rozdziały. Możliwość sprawdzania na bieżąco każdego rozdziału. Korzystam z najnowszych książek polsko i angielskojęzycznych.

Stawki to od 28 zł za stronę. To co mnie wyróżnia to praca, która nie zawiera ?przepisywania? w żadnym stopniu! Każde zdanie jest inne i plagiat wychodzi na bardzo niskim poziomie. Praca jest ułożona wedle standardu poszczególnej uczelni wedle czcionki, odstępów, akapitów itp.

Zawsze zbieram pochlebne opinie promotorów za styl pisania. Taka praca to pewność i oryginalność. Praca oceniana najczęściej na 5.0 i 5.0 od recenzenta. Praca jest pisana na temat i posiada cel. Jeśli jest taka potrzeba w pracy są badania, do których przygotowuje ankiety z pytaniami, następnie analizuje i wyciągam z nich wnioski.

W zapytaniu proszę o dokładny temat, rozpiętość stron, czy jest plan zaakceptowany przez promotora, na kiedy termin oddania oraz numer kontaktowy.

Możliwość kontaktu osobistego w Krakowie, gdzie obecnie mieszkam lub wyłącznie poprzez e-mail. Rozliczanie za każdy etap pracy. Możliwość rozliczania po rozdziale lub nawet co pięć stron.

 doktorekonomii@gmail.com

www.doktorekonomii.republika.pl

792 328 942

   Wiadomości   
   Wyślij wiadomość   

Zaloguj się aby wysyłać wiadomości


 

Ogłoszenia kupie, sprzedam - Maximum

Maximum – aktualne darmowe ogłoszenia z Twojego regionu. Zamieść bezpłatne ogłoszenie w wybranej kategorii: Pisanie Prac, Elektronika, Motoryzacja, Nieruchomości, Praca, Dom i Ogród, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta, Dla Dzieci, Muzyka i Edukacja, Sport i Hobby, Usługi i Firmy, Antyki i Kolekcje, Zdrowie i Uroda. Znajdź nabywcę albo sprzęt, którego szukasz. Przyjmujemy ogłoszenia typu Kupię / Sprzedam. Znajdziesz u nas zarówno nowe, jak i używane sprzęty. Publikacja ogłoszenia jest bezpłatna.

Jeśli chcesz, by Twoje ogłoszenie pojawiło się na stronie głównej, możesz wyróżnić swój wpis za niewielką opłatą. Zmaksymalizuj swoją szansę na korzystną transakcję. Opublikuj ogłoszenie w Maximum. Na bieżąco aktualizujemy wpisy w każdej z kategorii. W dziale Ogłoszenia rolnicze znajdziesz aktualne ogłoszenia w kategorii: Ciągniki, Maszyny Rolnicze, Przyczepy, Części do Maszyn, Opony rolnicze, Produkty rolne, Giełda zwierząt, Ryneczek. Potrzebna pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich czy magisterskich? Odwiedź kategorię: Ogłoszenia pisanie prac, tam znajdziesz atrakcyjne cenowo oferty. Maximum – maksymalnie korzystne transakcje!